2022 07 20
Uždaryti
„Jungtiniai Projektai“ suteiktas STIPRIAUSI LIETUVOJE sertifikatas (2019-2022)

Sertifikato „Stipriausi Lietuvoje 2022” vertė yra svarbi kaip niekada – teisę jį įgyti pelnė tik įmonės, sugebėjusios išsaugoti tvirtą verslą ypač sudėtingu 2020–2021 m. laikotarpiu, todėl šiemet sertifikatas simbolizuoja iššūkių subrandintą stiprybę.
Sertifikatas – jau dvyliktus metus kredito biuro „Creditinfo“ suteikiamas įvertinimas finansiškai patikimoms įmonėms, turinčioms gerą kredito istoriją. Tai – vienas žinomiausių apdovanojimų Lietuvoje, kurį pripažįsta ir tarptautiniai partneriai.
Tai patvirtinimas, kad įmonės ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai yra geri, ji laiku moka mokesčius, punktualiai atsiskaito su verslo partneriais ir darbuotojais. Sertifikatas suteikiamas tik gerą verslo reputaciją turinčioms bendrovėms, prisidedančioms prie Lietuvos ekonomikos augimo ir sąžiningos verslo kultūros puoselėjimo.
Atrinkdamas stipriausias įmones, kredito biuras remiasi istorine ir naujausia informacija, įvertindamas daugiau kaip 100 įmonės veiklos rodiklių, kurie sudaro finansinio patikimumo reitingą.

 

 

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.