2022 02 21
Uždaryti
Vilniuje rekordiniu greičiu kyla moderniausia mokykla Lietuvoje: vaizdas prieš atliekant vidinę apdailą

Vos prieš aštuonis mėnesius plyname lauke į tik ką išlietus pamatus buvo įkasta simbolinė kapsulė su linkėjimu ateities kartoms. Šiandien jau galima skaičiuoti dienas, kai Vilniaus Pilaitės jaunuoliai galės pradėti lankyti naująją gimnaziją – išryškėję pastato kontūrai leidžia įsivaizduoti, kaip mokykla atrodys, kai ją užpildys mokiniai.  Džiaugiamės šiuo projektu ir nekantriai laukiame rudens“, – sakė pastato architektė, viena architektūros studijos „DO architects“ įkūrėjų Andrė Baldišiūtė. Iškilęs pastato konstruktyvas formuoja mokyklos erdvių kontūrus – šiandien jau aiškiai matyti amfiteatras, holai, biblioteka, salės. Netrukus prasidės vidaus apdailos darbai, o atšilus orams bus pradėtas tvarkyti sklypas, sodinama daug želdynų, medžių, įrengtos dviračių trasos ir riedlenčių parkas.

Tolminkiemio gimnaziją Pilaitės mikrorajone suprojektavo architektūrinė studija „DO architects“, statybos darbus atlieka UAB  “Jungtiniai Projektai”. Mokyklą planuojama pastatyti iki kitų metų rugsėjo. 

Plačiau: https://sa.lt/vilniuje-rekordiniu-greiciu-kyla-moderniausia-mokykla-lietuvoje-vaizdas-pries-atliekant-vidine-apdaila/

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir pritaiko svetainės funkcijas. Jokia informacija apie jūsų naršymą nėra renkama. Slapukus galite bet kada ištrinti iš savo kompiuterio.